Rezervacija:

+370 677 50067

+370 620 58298

Preilos g. 39A ir 39C, Neringa

Apie mus

Jaukiame žvejų kaimelyje Preiloje įsikūręs apartamentų kompleksas „SMĖLYNAS“ atvėrė duris poilsiautojams 2015-ųjų metų birželį, o 2017-ųjų metų birželį pasipildėme dar trimis visiškai naujais apartamentais su terasomis.  Moderniai bei komfortiškai įrengti svečių namai patenkins pačių išrankiausiųjų lūkesčius. Peržengę „SMĖLYNO“ slenkstį, pasinersite į jaukios elegancijos oazę. Per apartamentų langus ir balkonus atsiverianti Kuršių marių panorama apgaubs Jus palaiminga Neringos gaiva ir ramybe, o tiesiai iš kambario išėjus į terasą, galėsite čia pat mėgautis želiančia žole ir kita augmenija. Visi rūpesčiai ir problemos užsimirš basomis pasinėrus į auksinį Baltijos jūros kopų smėlį... Tai geriausias pasirinkimas, jei ieškote apartamentų nuomai Neringoje.

Svečių namai įsikūrę pačiame Preilos centre – visai šalia Kuršių marių ir erdvaus parko. Iki Baltijos jūros vos 5 min. dviračiais arba 15 min. pėsčiomis taku per pušyną. Puikus susisiekimas dviračiais ir autobusu su kitais Neringos miesteliais – Nida, Juodkrante, Pervalka.

Apartamentų kompleksas „SMĖLYNAS“ – ideali vieta ištrūkti iš didmiesčio skubos ir pasimėgauti romantiškomis akimirkomis dviese. Kavos puodelis erdviame balkone tekant saulei ar vyno taurė pasitinkant sutemas leis iš naujo atrasti kelią į mylimo žmogaus širdį.

Svečių namuose atsižvelgiama į visų svečių poreikius, esame draugiški bei atidūs šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais. Apartamentai yra pilnai pritaikyti visiems mažųjų poreikiams: esant pageidavimui, šeimininkai pasirūpins lovele ir maitinimo kėdute, o nepriekaištingai įrengtoje virtuvėje mamos ras viską, ko reikėtų gausiems šeimos pietums paruošti.

Taip pat priimame ir jūsų mylimus keturkojus augintinius, kuriems ypač patiks apartamentai su terasomis, kur žaidimai ant žolės yra visai čia pat – šalia gyvenamosios erdvės.

Laukiame Jūsų ir tikimės, jog „SMĖLYNO“ namų prieglobstyje Jūs atrasite poilsį kūnui ir sielai.

Akcija

Apartamentų Preiloje kaina iki birželio 20 d. – tik 70 EUR!