Rezervacija:

+370 620 70009

+370 611 55179

Vytauto g. 97A, Palanga

Apie mus

Apartamentų kompleksas „Smėlynas Boutique & SPA“ – ideali vieta ištrūkti iš didmiesčio skubos, atsipalaiduoti ir pasimėgauti ramiu bei jaukiu poilsiu su artimaisiais prie jūros.

Moderniai bei komfortiškai įrengti apartamentai įsikūrę pačiame Palangos centre. Iki Baltijos jūros vos 5 min. pėsčiomis, tiek pat užtruksite keliaudami iki J. Basanavičiaus gatvės. Netoliese garsusis Palangos muzikinis fontanas, o visus kitus lankytinus Palangos objektus lengvai pasieksite pėsčiomis arba su dviračiais.

Svečių namuose atsižvelgiama į visų svečių poreikius, esame draugiški bei atidūs šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais. Apartamentai yra pilnai pritaikyti pačių mažiausių poreikiams: esant pageidavimui, pasirūpinsime lovele ir maitinimo kėdute. Taip pat priimame ir jūsų mylimus keturkojus augintinius.
Elektrinių automobilių vairuotojams – specialios parkavimo vietos su galimybe pasikrauti automobilius.

Svečius priimame ištisus metus, todėl daugelyje apartamentų įrengti elektriniai židiniai jaukiai šildys, kai už lango ūš šiauriniai vėjai. O po pasivaikščiojimo prie audringos Baltijos jūros kviesime pasilepinti saunoje ir atsipalaiduoti su puodeliu garuojančios arbatos prabangiai įrengtoje SPA zonoje.

Laukiame Jūsų ir tikimės, jog „Smėlynas Boutique & SPA“ namų prieglobstyje Jūs atrasite poilsį kūnui ir sielai.