Rezervacija:

+370 620 70009

+370 611 55179

Pakrantės g. 3,  Slengių km., Klaipėdos r.

Apie mus

Jaukiame Klaipėdos priemiestyje – Slengiuose – gyvenamųjų namų kvartale nuomojami dveji prabangūs apartamentai išrankiems poilsiautojams. Peržengę „SMĖLYNAS Klaipėda Lake House“ slenkstį, pasinersite į jaukios elegancijos oazę. Per apartamentų langus ir balkonus atsiveria nuostabi Slengių karjero panorama – liūliuojantis vanduo ir nendrių šnarėjimas bematant apgaubs palaiminga gaiva ir ramybe. Apartamentai pirmame aukšte turi tiesioginį priėjimą prie vandens: gėrėtis saulėlydžiais galėsite sumerkę kojas į vandenį, o kavą rytais terasoje gerti po smagaus rytinio pasiplaukiojimo.

Iki Baltijos jūros vos 7 kilometrai. Puikus susisiekimas su Klaipėda, Neringa ir Palanga. Keliauti galite tiek dviračiais, tiek viešuoju transportu.

Apartamentuose atsižvelgiama į visų svečių poreikius, esame draugiški bei atidūs šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais. Apartamentai yra pilnai pritaikyti visiems mažųjų poreikiams: esant pageidavimui, šeimininkai pasirūpins lovele ir maitinimo kėdute, o nepriekaištingai įrengtoje virtuvėje mamos ras viską, ko reikėtų gausiems šeimos pietums paruošti.

Laukiame Jūsų ir tikimės, jog „SMĖLYNO“ namų prieglobstyje Jūs atrasite poilsį kūnui ir sielai.